Zřiďte si pohodlně povinné ručení online

Chystáte si zřídit si zákonné pojištění vozidel a nemáte čas chodit na pobočku? Nemusíte. Většina pojišťoven vám nabídne povinné ručení online. Využijte i vy této nabídky.

O zákonném pojištění vozidel online

Jste spokojeni se svým zákonným pojištěním vozidel, nebo se chystáte sjednat si jiné, popřípadě potřebujete pojistný produkt pro své nově koupené auto? Porovnejte nabídky jednotlivých produktů a vyberte si pojištění, které vám bude vyhovovat nejen příznivou cenou, ale i svým nastavením.

Základní podoba pojištění vás kryje před finančním dopadem škod, které způsobíte druhé straně, a to do výše 35 milionů korun. Rozhodněte se o tom, zda si nezvolíte vyšší pojistný limit a nezapomeňte se také zamyslet nad dalšími možnými připojištěními a asistenčními službami.

Rádi byste si změnili zákonné pojištění vozidel, ale nemáte zrovna čas jít na pobočku pojišťovny, či vám nevyhovuje jejich otevírací doba? Nemusíte nikam chodit. V současné době je možné zřídit si povinné ručení online. Najdete si jen příslušnou webovou stránku a ta vás dovede k uzavření pojištění. Je to jednoduché a nezabere vám to příliš času. Kromě úspory času je výhoda i v tom, že za takto uzavřené pojištění ušetříte peníze. Pro pojišťovny je rovněž online sjednání pohodlnější, a tak vám většina z nich poskytne slevu. Využijte internet pro snadnější uzavření nového pojištění vozidel.

Zprostředkovatel

Zprostředkovatel představuje fyzickou či právnickou osobu, která uzavírá pojistné smlouvy mezi klienty a pojišťovnou. Může pracovat pro jednu či více pojišťoven. Zpravidla dostává vyplacenou provizi za každou uzavřenou smlouvu. Bude-li požadovat klient sdělení výše této provize, má zprostředkovatel povinnost mu tento údaj sdělit.